MİRKET NİNELER’İN EĞLENCELİ MACERALARI DEVAM EDİYOR!MİRKET NİNELER’ BU KEZ UYUYAMIYOR!

Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan ve çocukların kalbini fetheden Mirket Nineler yeni maceralarıyla okurların karşısında. Mirket Nineler bu kez uyuyamamaktan yakınıyor, bahçelerini düzenlemeye çalışıyor ve konser vermeye hazırlanıyor. Sevimli kahramanlarımızın Mirket Nineler Uyuyamıyor kitabı da yine bir solukta okunacak!


Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan Mirket Nineler’in maceraları yepyeni üç öyküyle devam ediyor! Serinin ilk kitabı Mirket Nineler Parti Veriyor ile tanıştığımız Nene ve Nana adlı şirin mirketler yine dalgınlıkları, hayalleri ve ilginç fikirleri ile çocukları güldürecek. Sevimli kahramanlarımızın, üç eğlenceli maceradan oluşan Mirket Nineler Uyuyamıyor kitabı da yine bir solukta okunacak.

ESPRİLİ ÖYKÜLER NEŞELİ ÇİZİMLER

Mirket Nineler bu kez uyuyamamaktan yakınıyor, bahçelerini en güzel şekilde düzenlemek istiyor ve orman hayvanlarıyla beraber yakınlardaki bir kasabaya konser vermeye gidiyor. Ama eyvah, müzik aletlerini yanlarına almayı unutmuş olmasınlar sakın!
Nihan Temiz’in esprili öyküleri ve Şebnem Aydın Gündüz’ün neşeli resimleriyle Mirket Nineler Uyuyamıyor, hem çocukların okuma becerisini pekiştirecek hem de onları çok eğlendirecek.

Kitaptaki öyküler: 
Mirket Nineler Uyuyamıyor
Mirket Nineler Bahçe Düzenliyor
Mirket Nineler Konser Veriyor


Künye:
Yazan: Nihan Temiz 
Resimleyen: Şebnem Aydın Gündüz 
Türü: Çocuk Edebiyatı
Yaş Gurubu: 6 yaş ve üzeri
Ebat: 17 x 20 cm 
Sayfa Sayısı: 64 
ISBN: 978-605-2079-20-1 

Yorumlar

Popüler Yayınlar